BİLİMSEL PROGRAM

 


27 Nisan 2013, Cumartesi
12:00 OTELE GİRİŞ VE KAYIT
20:30-21:00 TANIŞMA
Dr. Reha Yavuzer
21:30-22:00 KURS ÖNCESİ DEĞERLENDİRMESİ
Dr. Reha Yavuzer
(Doğru / Yanlış Tipinde 100 Soruluk Test)
22:00-22:30 BEKLENTİLERİN ALINMASI
22:30-23:00 PROGRAM TANITIMI
28 Nisan 2013, Pazar
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 SAÇ EKİMİ
Dr. Derya Özçelik
İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU
(Uygulamalı)
Dr.Sürel Karabilgin
10:30-11:00

Kahve Arası

11:00-12:30 YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK MİNİMAL ESTETİK GİRİŞİMLER
(Uygulamalı)
Dr. Reha Yavuzer
Dr. Tunç Tiryaki
İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU
(Uygulamalı)
Dr.Sürel Karabilgin
12:30-14:00

Öğle Yemeği

14:00-16:00 İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU
(Uygulamalı)
Dr.Sürel Karabilgin
SAÇ EKİMİ
Dr. Derya Özçelik
16:00-16:30

Kahve Arası

16:30-17:30 İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU
(Uygulamalı)
Dr.Sürel Karabilgin
YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK MİNİMAL ESTETİK GİRİŞİMLER
(Uygulamalı)
Dr. Reha Yavuzer
Dr. Tunç Tiryaki
17:30-18:30 PLASTİK CERRAHİDE KARİYER PLANLAMASI
Dr. İsmail Kuran
18:30-19:30 ETİK
Dr. Ramazan Kahveci
19:30-21:00 Akşam Yemeği
29 Nisan 2013, Pazartesi
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 MEME BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Akın Yücel
DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 1
Dr. Özhan Çelebiler
Dr. Bekir Atik
10:30-11:00

Kahve Arası

11:00-12:30 MEME BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Mehmet Bayramiçli
DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 2
Dr. Özhan Çelebiler
Dr. Bekir Atik
12:30-14:00

Öğle Yemeği

14:00-16:00 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 1
Dr. Özhan Çelebiler
Dr. Bekir Atik
MEME BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Akın Yücel
16:00-16:30

Kahve Arası

16:30-17:30 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 2
Dr. Özhan Çelebiler
Dr. Bekir Atik
MEME BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Mehmet Bayramiçli
19:00-21:00 Akşam Yemeği
21:00-24:00

SOSYAL PROGRAM

30 Nisan 2013, Salı
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-11:00 LAZER KURSU
Dr. Serçin Tirelioğlu
Dr. Taner Bahar
MEME REKONSTRÜKSİYONU 1
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Sühan Ayhan
Dr. Burcu Çelet Özden
11:00-11:30

Kahve Arası

11:30-13:00 VÜCUT BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Cemal Şenyuva
Dr. Teoman Doğan
MEME REKONSTRÜKSİYONU 2
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Sühan Ayhan
Dr. Burcu Çelet Özden
12:30-13:30

Öğle Yemeği

13:30-17:00


Paintball Turnuvası

17:00-19:00 MEME REKONSTRÜKSİYONU 1
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Sühan Ayhan
Dr. Burcu Çelet Özden
LAZER KURSU
Dr. Serçin Tirelioğlu
Dr. Taner Bahar
19:00-20:00 Akşam Yemeği
20:00-22:00 MEME REKONSTRÜKSİYONU 2
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Sühan Ayhan
Dr. Burcu Çelet Özden
VÜCUT BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Cemal Şenyuva
Dr. Teoman Doğan
1 Mayıs 2013, Çarşamba
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 PLASTİK CERRAHİDE TIBBİ BİLİŞİM
(Uygulamalı)
Dr. Tonguç İşçen
MAKSİLLOFASİYAL KIRIKLAR
Dr. Mustafa Yılmaz
Dr. Kemal Fındıkçıoğlu
10:30-11:00

Kahve Arası

11:00-12:30 PLASTİK CERRAHİDE TIBBİ BİLİŞİM
(Uygulamalı)
Dr. Tonguç İşçen
ORTOGNATİK CERRAHİ
Dr. Ufuk Emekli
Dr. Selahattin Özmen
12:30-14:00

Öğle Yemeği

14:00-15:30 MAKSİLLOFASİYAL KIRIKLAR
Dr. Mustafa Yılmaz
Dr. Kemal Fındıkçıoğlu
PLASTİK CERRAHİDE TIBBİ BİLİŞİM
(Uygulamalı)
Dr. Tonguç İşçen
15:30-16:00

Kahve Arası

16:00-17:30 ORTOGNATİK CERRAHİ
Dr. Ufuk Emekli
Dr. Selahattin Özmen
PLASTİK CERRAHİDE TIBBİ BİLİŞİM
(Uygulamalı)
Dr. Tonguç İşçen
19:00-21:00

Akşam Yemeği

21:00-24:00 SOSYAL PROGRAM
2 Mayıs 2013, Perşembe
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 ALT VE ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONLARINDA ÇÖZÜM ARAYIŞLARI 1
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Coşkunfırat
Dr. Yener Demirtaş
YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER 1
Dr. Erhan Eryılmaz
10:30-11:00

Kahve Arası

11:00-12:30 ALT VE ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONLARINDA ÇÖZÜM ARAYIŞLARI 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Coşkunfırat
Dr. Yener Demirtaş
YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER 2
Dr. Erhan Eryılmaz
12:30-14:00

Öğle Yemeği

14:00-15:30 YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER 1
Dr. Erhan Eryılmaz
ÜROGENİTAL PLASTİK CERRAHİ
Dr. Eksal Kargı
15:30-16:00

Kahve Arası

16:00-17:30 YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK ESTETİK GİRİŞİMLER 2
Dr. Erhan Eryılmaz
ALT VE ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONLARINDA ÇÖZÜM ARAYIŞLARI 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Coşkunfırat
Dr. Yener Demirtaş
17:30-18:00 Kahve Arası
18:00-19:30 ÜROGENİTAL PLASTİK CERRAHİ
Dr. Eksal Kargı
ALT VE ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONLARINDA ÇÖZÜM ARAYIŞLARI 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Coşkunfırat
Dr. Yener Demirtaş
19:30-20:30 MECBURİ HİZMET TECRÜBELERİ
 Dr. Barış Yigit
20:30-21:30 Akşam Yemeği
3 Mayıs 2013, Cuma
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 TIBBİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tonguç İşken
PLASTİK CERRAHİDE HUKUKİ SORUMLULUKLAR
Dr. Atilla Arıncı
Hakim Necmi Özer - Yargıtay 13. Hukuk Dairesi Üyesi
10:30-11:00

Kahve Arası

11:00-12:30 TIBBİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tonguç İşken
PLASTİK CERRAHİDE HUKUKİ SORUMLULUKLAR
Dr. Atilla Arıncı
Hakim Necmi Özer - Yargıtay 13. Hukuk Dairesi Üyesi
12:30-13:30

Öğle Yemeği

13:30-15:00 BAŞ BOYUN BÖLGESİNDE TÜMÖRLER ve CERRAHİSİ
Dr. Onur Egemen
TIBBİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tonguç İşken
15:00-15:30

Kahve Arası

15:30-17:00 PLASTİK CERRAHİDE HUKUKİ SORUMLULUKLAR
Dr. Atilla Arıncı
Hakim Necmi Özer - Yargıtay 13. Hukuk Dairesi Üyesi
TIBBİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tonguç İşken
17:00-17:30 Kahve Arası
17:30-19:00 PLASTİK CERRAHİDE HUKUKİ SORUMLULUKLAR
Dr. Atilla Arıncı
Hakim Necmi Özer - Yargıtay 13. Hukuk Dairesi Üyesi
BAŞ BOYUN BÖLGESİNDE TÜMÖRLER ve CERRAHİSİ
Dr. Onur Egemen
19:00-20:30 Akşam Yemeği
21:00-24:00


Kapanış Partisi

4 Mayıs 2013, Cumartesi
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:00

MIKROCERRAHİDE TEMEL PRENSİPLER
Dr. Serhan Tuncer

10:00-10:30 Kahve Arası
10:30-11:30 Kurs Sonu Değerlendirme
Dr. Eksal Kargı, Dr. Serhan Tuncer
11:30-12:00 Geri Bildiri Toplantısı
Dr. Eksal Kargı, Dr. Serhan Tuncer
12:00

KAPANIŞ

VII. Plastik Cerrahi Okulu
(2014)
 
V. Plastik Cerrahi Okulu
(2012)
 
IV. Plastik Cerrahi Okulu
(2011)
 
III. Plastik Cerrahi Okulu
(2010)
 
II. Plastik Cerrahi Okulu
(2009)
 
I. Plastik Cerrahi Okulu
(2008)