BİLİMSEL PROGRAM

 


15 Nisan 2016, Cuma
09:00-13:00 OTELE GİRİŞ ve KAYIT
13:00-14:00 Öğle Yemeği

14:00-14:30

KURS ÖNCESİ DEĞERLENDİRME
(Doğru / Yanlış Tipinde 100 Soruluk Test)
Dr. İbrahim Vargel
Dr. Mert Çalış
Dr İsmail Küçüker
14:30 -15:00 TANIŞMA / PROGRAM TANITIMI / BEKLENTİLERİN ALINMASI
Dr. Figen Özgür
Dr. İbrahim Vargel
15:00 -16:00 HASTA GÜVENLİĞİ
Dr. Nedim Sarıfakioğlu
Dr. Gülsüm Tetik
16:00-16:30 Kahve Arası
16:30-18:00 MEME KÜÇÜLTME
Dr. İsmail Kuran
18:00-19:30 KRANİYOFASİYAL CERRAHİ
Dr. İbrahim Vargel
Dr. Ersoy Konaş
19:30-20:30 Akşam Yemeği
20:30-22:00 AÇIK RİNOPLASTİ
Dr. İsmail Kuran
Dr. Ersoy Konaş


16 Nisan 2016, Cumartesi
09:00-10:30 VÜCUT ŞEKİLLENDİRME
Dr. Cemal Şenyuva
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-12:30 TIBBİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE BİLİŞİM
Dr. Tonguç İşken
Dr. Tahsin Görgülü
12:30-14:00 Öğle Yemeği
14:00-15:30 HEMANJİYOM VE VASKÜLER MALFORMASYONLAR
Dr. İbrahim Vargel
Dr. Derya Bingöl
15:30-17:00 MEME REKONSTRÜKSİYONU
Dr. İsmail Küçüker
Dr. Şükrü Yazar
17:00-17:30 Kahve Arası
17:30 -19:00 EL YARALANMALARI VE KONGENİTAL EL ANOMALİLERİ
  Dr. Serdar Tuncer
  Dr. Murat Sinan Engin
19:00-20:30 SAÇ EKİMİ
  Dr. Sacid Karademir
20:30-21:30 AKŞAM YEMEĞİ
21:30 SOSYAL AKTİVİTE


17 Nisan 2016, Pazar
09:00-10:30 PLASTİK CERRAHİDE HUKUKİ SORUMLULUKLAR
Dr. Atilla Arıncı
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-12:30 YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK CERRAHİ OLMAYAN ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Tunç Tiryaki
12:30-14:00 Öğle Yemeği
14:00-15:30 KAPALI RİNOPLASTİ
Dr. Mehmet Bayramiçli
Dr. Haldun Kamburoğlu
15:30-16:00 Kahve Arası
16:00-17:30 REJENERATİF TIP UYGULAMALARI
Dr. Mert Çalış
Dr. Tunç Tiryaki
Dr. İbrahim Vargel
Dr. Zekeriya Tosun
17:30-18:30

MEME BÜYÜTME
Dr. Hakan Gündoğan
Dr. Haldun Kamburoğlu

18:30-19:30 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 1
Dr. Figen Özgür
Dr. Zekeriya Tosun
Dr. Mert Çalış
Dr. Osman Akdağ
19:30-20:30 AKŞAM YEMEĞİ
20:30-22:00 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 2
Dr. Figen Özgür
Dr. Zekeriya Tosun
Dr. Mert Çalış
Dr. Osman Akdağ
22:00-23:00 KARİYER PLANLAMA
Dr. Figen Özgür


18 Nisan 2016, Pazartesi
09:00-10:30 ORTOGNATİK CERRAHİ
Dr. Emin Mavili
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-12:30 ÜROGENİTAL PLASTİK CERRAHİ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tahsin Görgülü
12:30-14:00 Öğle Yemeği
14:00-15:30 ALT-ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONU VE LENFÖDEM 1
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Çoşkunfirat
Dr. Yener Demirtaş
15:30-16:00 Kahve Arası
16:00-17:30 ALT-ÜST EKSTREMİTE REKONSTRÜKSİYONU VE LENFÖDEM 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Çoşkunfirat
Dr. Yener Demirtaş
17:30-19:00 LAZER UYGULAMALARI
Dr. Eksal Kargı
Dr. Tahsin Görgülü
19:00-20:00 YÜZ BÖLGESİNE YÖNELİK CERRAHİ ESTETİK GİRİŞİMLER
Dr. Erhan Eryılmaz
20:00-21:00 Akşam Yemeği
21:00-22:00 BAŞ BOYUN BÖLGESİ TÜMÖRLERİ VE CERRAHİSİ
Dr. Kemal Uğurlu
Dr. Hakan Arslan


19 Nisan 2016, Salı
09.00-10.00 OKULSONU DEĞERLENDİRME TESTİ
Dr. İbrahim Vargel
Dr. Mert Çalış
10:30-11:00 OKUL SONU DEĞERLENDİRME / GERİ BİLDİRİM TOPLANTISI / KAPANIŞ
Dr. Figen Özgür
Dr. İbrahim Vargel






I. Plastik Cerrahi Asistan Temel Eğitim Kursu
(2016)
 
VIII. Plastik Cerrahi Okulu
(2015)
 
VII. Plastik Cerrahi Okulu
(2014)
 
VI. Plastik Cerrahi Okulu
(2013)
 
V. Plastik Cerrahi Okulu
(2012)
 
IV. Plastik Cerrahi Okulu
(2011)
 
III. Plastik Cerrahi Okulu
(2010)
 
II. Plastik Cerrahi Okulu
(2009)
 
I. Plastik Cerrahi Okulu
(2008)