BİLİMSEL PROGRAM

 


24 Ocak 2019, Perşembe | 1. GÜN
14:00 -14:45

KURS ÖNCESİ DEĞERLENDİRME
(Ön Sınav)
Dr. Eksal Kargı
Dr. Uğur Anıl Bingöl
Dr. Hakan Arslan

14:45 -15:30

TANIŞMA / PROGRAM TANITIMI / BEKLENTİLERİN ALINMASI
Dr. Sühan Ayhan
Dr. Şükrü Yazar
Dr. Eksal Kargı

15:30 -16:00 Kahve Arası
16:00- 18:00

İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU 1 (UYGULAMALI)
Dr. Nesrin Demirsoy
Dr. Özlem Coşkun

18:00-20:00

İLETİŞİM BECERİLERİ KURSU 2 (UYGULAMALI)
Dr. Nesrin Demirsoy
Dr. Özlem Coşkun

20:30-21:30 Akşam Yemeği
21:30-22:30

PLASTİK CERRAHİDE SUNUM TEKNİKLERİ -  SUNUMDA ZEN FELSEFESİ
Dr. Sühan Ayhan

22:30-24:00 SERBEST ZAMAN


25 Ocak 2019, Cuma | 2. GÜN
09:00-09:45

PLASTİK CERRAHİDE TEMEL İLKELER
Dr. Burak Kaya

09:45-10:30 FLEP FİZYOLOJİSİ / İSKEMİ-REPERFÜZYON HASARI
Dr. Şükrü Yazar
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-11:45

YARA İYİLEŞMESİ FİZYOPATOLOJİSİ
Dr. Uğur Anıl Bingöl

11:45-12:30 YARAYA NASIL BAKILIR?
Dr. Eksal Kargı
12:30-14:00 Öğle Yemeği
14:00-14:45

KEMİK İYİLEŞMESİ
Dr. Şahin Alagöz

14:45-15:30 SİNİR İYİLEŞMESİ
Dr. Özay Özkaya
15:30-16:00 Kahve Arası
16:00-16:45

PLASTİK CERRAHİ KARİYERİ VE ETİK
Dr. Ramazan Kahveci

16:45-17:30 TIBBİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dr. Tonguç İşken
17:30-18:15 DİKİŞ / YARA BAKIMI UYGULAMALARI
Dr. Eksal Kargı
Dr. Uğur Anıl Bingöl
Dr. Hakan Arslan
18:15-19:00 KONFERANS: CUMHURİYET VE KADIN
Pınar Ayhan
19:00-23:00

SERBEST ZAMAN

23:00-24:00

MANGAL PARTİSİ



26 Ocak 2019, Cumartesi | 3. GÜN
09:00-09:45

ELEŞTİREL MAKALE OKUMA
Dr. Nur Baran Aksakal

09:45-10:30 BİLDİRİ ÖZETİ VE MAKALE YAZMA İPUÇLARI
Dr. Nur Baran Aksakal
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-11:45

BİLDİRİ / MAKALE YAZMA ÇALIŞTAY
Dr. Nur Baran Aksakal

11:45-12:30

BİLDİRİ / MAKALE YAZMA ÇALIŞTAY
Dr. Nur Baran Aksakal

12:30-17:00 ABANT GEZİSİ
17:30-18:15 ELİN CERRAHİ ANATOMİSİ VE EL YARALANMALARINA YAKLAŞIM
Dr. Ayşe Şencan
18:15-19:00 YÜZÜN CERRAHİ ANATOMİSİ VE MAKSİLLOFASİYAL TRAVMALARA YAKLAŞIM
Dr. Hakan Arslan
19:00-20:00 PLASTİK CERRAHİDE TIBBİ BİLİŞİM
Dr. Cenk Demirdöver
20:30-21:30 Akşam Yemeği
21:30-22:30

PLASTİK CERRAHİDE BİYOMATERYALLER VE ALLOPLASTİK MATERYALLER
Dr. Zekeriya Tosun

22:30-24:00

SERBEST ZAMAN



27 Ocak 2019, Pazar | 4. GÜN
09:00-09:45

YANIK TRAVMASI VE YANIKLI HASTAYA YAKLAŞIM
Dr. Gaye Filinte

09:45-10:30 MİKROCERRAHİDE TEMEL İLKELER
Dr. Bülent Saçak
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-11:45

OKUL SONU SINAV
Dr. Eksal Kargı
Dr. Uğur Anıl Bingöl
Dr. Hakan Arslan

11:45-12:30

KURS SONU DEĞERLENDİRME / GERİ BİLDİRİM TOPLANTISI / KAPANIŞ
Dr. Eksal Kargı
Dr. Uğur Anıl Bingöl
Dr. Hakan Arslan







XI. Plastik Cerrahi Asistan Okulu
(2018)
 
III. Plastik Cerrahi Asistan
Temel Eğitim Kursu
(2018)
 
X. Plastik Cerrahi Asistan Okulu
(2017)
 
II. Plastik Cerrahi Asistan
Temel Eğitim Kursu
(2017)
 
IX. Plastik Cerrahi Okulu
(2016)
 
I. Plastik Cerrahi Asistan Temel Eğitim Kursu
(2016)
 
VIII. Plastik Cerrahi Okulu
(2015)
 
VII. Plastik Cerrahi Okulu
(2014)
 
VI. Plastik Cerrahi Okulu
(2013)
 
V. Plastik Cerrahi Okulu
(2012)
 
IV. Plastik Cerrahi Okulu
(2011)
 
III. Plastik Cerrahi Okulu
(2010)
 
II. Plastik Cerrahi Okulu
(2009)
 
I. Plastik Cerrahi Okulu
(2008)